Новини
Діти примушують вірити у майбутнє!
"Діти, що народжуються у війну, примушують вірити у майбутнє, боротися за нього.
Днями донечку Катеринку народила вдова нашого Героя Олексія Демчука. Він добровольцем пішов захищати нашу землю в лютому, на жаль, загинув у бою в жовтні минулого року. Через нелюдів-росіян ця дитина ніколи не знатиме батька, але ми маємо зробити все від нас залежне, аби росла вона у такій країні, про яку мріяв Олексій. Відвідав родину вже вдома після виписки з перинатального.
Також сьогодні привітав мамусь, які народили діток у нашому перинатальному центрі у перший день нового року. Троє малюків - два хлопчики і одна дівчинка - перші народжені цьогоріч мешканці нашого міста!
Дуже хочу, щоби вони стали ровесниками перемоги! Перемоги, яка станеться для них!" - написав міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.