Новини
Картини харківської художниці представлено в читальній залі Центральної публічної бібліотеки
3 10 листопада в читальній залі Центральної публічної бібліотеки експонується персональна виставка картин Ірини Йолтухівської. Вона має назву «Надихаючись – дихаю».
Авторка – харків’янка, філологиня, психологиня. У студії «Art-people» в Харкові закінчила курс живопису маслом та курс живопису аквареллю.
Всі роботи Ірини Йолтухівської, котрі представлено у книгозбірні, написані протягом останніх 5-6 років.
«Головне моє усвідомлення за останні 5 місяців – ми живемо серед чудових людей! Допомагати людям, своєму місту, своїй країні так само важливо, як стояти зі зброєю на полі бою. Я не вмію тримати зброю в руках, але я роблю те, що вмію робити найкраще – допомагаю людям як психолог, педагог, тренер та творча людина, бо живу та працюю попри все!», - зазначила художниця.
За інформацією Центральної публічної бібліотеки