Новини
Хмельничани Ілля та Тетяна Шевчуки здобули нагороди на Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат
4-5 листопада в місті Бухарест (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат. До складу збірної команди України увійшли хмельничани Ілля та Тетяна Шевчуки, які потужно виступили на міжнародній арені.
Тетяна Шевчук стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії 30 кг, перемогла на своєму шляху представницю Сербії, Болгарії, а у фіналі здолала спортсменку з Бельгії з рахунком 3:1, провівши дуже напружений поєдинок.
Ілля Шевчук став срібним призером цього чемпіонату у ваговій категорії 33 кг, здолавши спортсменів з Болгарії та Молдови, лише у фіналі поступився представнику Сербії.
Вітаємо спортсменів та тренера дитячо-юнацької спортивної школи №3 Валерія Михайловського з чудовим виступом і бажаємо успіхів у наступних стартах.