Новини
ГО «Заходи» допомагає релокованим громадським організаціям та внутрішньо переміщеним особам
Громадська організація «Заходи» переїхала до Хмельницького з Маріуполя та активно працює з громадськими організаціями та переселенцями, які були змушені залишити власні міста через російську агресію. Відкрили коворкінг центр «Заходи Хаб» (вул. Кам’янецька, 112/2) на базі Хмельницького національного університету, де створено умови для роботи онлайн та офлайн (зручні робочі місця, безкоштовний інтернет, затишна атмосфера, кава-паузи) для індивідуальних відвідувачів та команд.
Члени організації проводять тут власні тематичні заходи та допомагають із участю в грантових проєктах.
Наразі реалізують проєкт «Антикризовий хаб для релокованих громадських організацій «Все буде добре» в рамках проєкту «Створення антикризових хабів для ОСГ», що впроваджується ІСАР «Єднання» та реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
В рамках проєкту запроваджено конкурс міні-грантів на організацію та проведення заходів або проєкту за участю внутрішньо переміщених осіб.
Учасниками конкурсу можуть бути: громадські організації, волонтери, громадські об’єднання, активісти, вищі навчальні заклади, профспілки, благодійні фонди та інші об’єднання громадян.
Проєкти та заходи повинні бути на теми дозвілля, психології, культури тощо.
Умови участі:
- придумати власну ідею заходу за участю ВПО, не менше 40%;
- заповнити заявку на участь в конкурсі за посиланням;
- пройти короткий місячний курс в «Академії активістів ВПО» для підвищення спроможності вашої організації;
- скласти кошторис та презентувати свою ідею;
- переможцю буде надано суму до 5500 грн на втілення заходу та допомогу в реалізації від команди ГО «Заходи».
Заявки приймаються до 30.10.2022 року. Результати відбору будуть оголошенні 01.11.2022 року.
Додатково ГО «Заходи» пропонує безкоштовний офіс на 3 місяці, техніку для роботи (ноутбук, принтер) інформаційний супровід заходу та менторську підтримку.