Новини
Олександр Симчишин про ситуацію з енергопостачанням в Хмельницькій громаді
25.10.2022 09:23
"Друзі, вимкнення електроенергії вранці, не планове, а саме аварійне. Зникла напруга із високовольтної лінії, яка йде з іншої області.В результаті орієнтовно 60% споживачів у громаді, а також значна частина нашої області без електропостачання.Ремонтні бригади вже працюють. На жаль, швидкому відновленню заважають погодні умови. Тому час відновлення спрогнозувати складно.Об’єкти критичної інфраструктури і медична галузь працюють.Терпіння усім! Ми сильні!Тримаймо стрій!Слава Україні!", - повідомив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.