Новини
Допомога в заготівлі овочів на зиму для соціально незахищених хмельничан
21.10.2022 10:21
В жовтні одним з важливих питань діяльності Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є допомога людям з інвалідністю, одиноким пенсіонерам заготовити запаси овочів та фруктів на зимовий період. Четвертий рік поспіль працівники терцентру здійснюють організацію закупівлі та доставку в оселі до людей овочів і фруктів за потребою.
Цьогоріч за гуртовими цінами було закуплено понад 4 тонни овочів. Це картопля, капуста, буряк, морква та цибуля. Такі борщові набори цьогоріч замовили і вже отримали більше 90 осіб. Така продуктова допомога забезпечить потреби одиноких людей, бо зима, на жаль, очікується складною і довгою.