Новини
СКЦ «Плоскирів» провів день відкритих дверей
14.09.2022 13:14
У Спортивно-культурному центрі «Плоскирів», що на вулиці Шухевича, 90, провели день відкритих дверей. Такі зустрічі – знайомства із діяльністю центру проходять під гаслом «Відкрий для себе «Плоскирів». Незважаючи на те, що погода внесла свої корективи в плани і довелося відмовитись від вуличних майстер-класів, всі охочі все ж мали можливість отримати інформацію про гурткову діяльність центру та напрямки всебічного розвитку дітей. Відвідувачі познайомилися з викладачами гуртків та отримали відповіді на свої запитання.
Спортивно-культурний центр «Плоскирів» запрошує нових відвідувачів та пропонує заняття у творчих, спортивних і танцювальних гуртках.
Запис за номером телефону: (067) 381-44-38.