Новини
Хмельницький академічний муніципальний естрадно-духовий оркестр запрошує на благодійний концерт
06.09.2022 10:08
Запрошуємо хмельничан та гостей міста на концерт Хмельницького академічного муніципального естрадно-духового оркестру «Разом до перемоги», що відбудеться 7 вересня о 17:00 на майданчику поблизу торгового центру «Дитячий світ», за участю солістів оркестру Марини Українець, Дарії Коневеги, Дар'ї Сохрякової, Інни Гласової та Павла Дасюка.
Захід відбудеться в рамках благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України.