Новини
Комунальники активно ремонтують тротуари та пішохідні доріжки
В Хмельницькому продовжуються роботи з улаштування тротуарів та пішохідних доріжок. Комунальники влаштовують плитку, стелять асфальтобетонне покриття, встановлюють бортовий камінь. Також увагу приділяють улаштуванню газонів.
Уже завершено роботи з улаштування пішохідних доріжок на вул. Чорновола (в районі ЗОШ № 9) та на проспекті Миру (від проспекту Миру до будинку № 95/1).
На стадії завершення улаштування пішохідної доріжки між будинками на прс. Миру, 76/5 та № 76/7 (між ЗОШ № 30 і ЗОШ № 21), пішохідної доріжки від прв. Зарічанського до буд. № 20/2 на вул. Зарічанській (в районі ЗОШ № 22) та відновлення доріжки між будинками № 21/3 та № 27 на вул. Панаса Мирного (між НВО № 28 і ДНЗ № 56).
Розпочато роботи з улаштування тротуару на вул. Гетьмана Мазепи (від вул. Чорновола до вул. Спортивної), ремонту тротуарів на вул. Панаса Мирного (від зупинки громадського транспорту в районі вул. Січових Стрільців до буд. № 31), на вул. Львівське шосе (в районі будинку № 55), ремонт тротуару на внутрішньоквартальному проїзді від вул. Козацької, 54/1 до вул. Миколи Міхновського (в районі будинків на вул. Олександра Кушнірука, 10/3 -10/4) та ремонт сходів на вул. Західно-Окружній в районі вул. Шухевича.