Новини
Оперативна інформація від Штабу допомоги вимушеним переселенцям у м. Хмельницькому станом на 8.00 8 травня 2022 року
08.05.2022 08:54
Штаб допомоги вимушеним переселенцям, що знаходиться в кінотеатрі ім. Шевченка, продовжує свою роботу у тісній взаємодії з Координаційним центром прийому переміщених осіб, що знаходиться на Хмельницькому залізничному вокзалі, а також з волонтерами нашого міста.
За минулу ніч прийняли 26 потягів, всього за добу- 45. Ними прибули у наше місто близько 600 переселенців. Всього за минулу добу прибуло близько 700 переселенців, які розміщуються в освітніх закладах, культових спорудах, закладах готельно-ресторанного бізнесу, в приватному секторі. Величезна вдячність всім, хто долучився до цієї шляхетної справи!!
В межах Хмельницької міської територіальної громади залишилось близько 39,7 тисяч переселенців, ще близько 174 тисячі зупинялись у нас щонайменше на добу, отримавли допомогу та продовжили свій шлях на захід.
Довідки ВПО, починаючи з 16 березня, отримали 31118 переселенців.
В загальноосвітніх закладах громади навчається 1157 учнів-переселенців. 1364 дорослих подали заяву на працевлаштування.
В Штабі працює пункт прийому допомоги переселенцям, потреби пункту постійно публікуються в різних групах, зокрема у Telegram «Штаб допомоги переселенцям Хмельницької МР», чат-бот «Поселення Хмельницький», «ХМР координаційна група». В Штабі постійно на зв’язку 5 телефонів, по яких можуть звертатися переселенці, волонтери для координації зусиль.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279866942_5121728001218802_3769163176047277357_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rrHWh6qYzc8AX9P34al&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT8ZSNzh53MlCxPiAP-rjf-r7d56jEiG6pJHfRE3pH6m3w&oe=627C86C9)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279134875_5119688334756102_8484559323863187532_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=CchjeK5IySkAX8xKqYg&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT-nerqLdPZ_TM6NQ8AXnmNT9NMsU6PccyVxm6jggBSLVw&oe=627C3549)