Новини
Відділення гемодіалізу Хмельницької міської лікарні продовжує надавати послуги в повному обсязі
В складний час війни однією із найвразливіших груп населення є люди, які мають складні захворювання. Одним із таких є порушення роботи нирок. Люди із цим діагнозом потребують процедури гемодіалізу, яка проводиться лише в стаціонарних умовах. Розуміючи складність ситуації відділення гемодіалізу Хмельницької міської лікарні продовжує активно працювати та надавати послуги пацієнтам.
На даний час процедуру отримують 58 пацієнтів. Відділення працює у три зміни, аби всі хто потребує допомоги її отримали.
«Відділення працює у штатному режимі, жодних затримок у нас немає. Із доставкою пацієнтів нам допомагають деякі служби таксі, які безкоштовно привозять пацієнтів до лікарні та відвозять допомогу. Маємо двомісячний запас розхідних матеріалів. Відділення буде працювати без збоїв», - розповів директор комунального підприємства Хмельницька міська лікарня Валерій Гарбузюк.
Відділення має 10 ліжок з спеціальними меблями, матрацами та обладнанням, ізолятором, санвузлом, роздягальнею, душовою. Окремо розміщена потужна станція фільтрації води - "серце" відділення, що забезпечує якість послуги.
Медичний заклад працює в штатному режимі, тут приймають усіх хто потребує допомоги.