Новини
28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України
Сьогодні, в День вигнання нацистських окупантів з України, лягли квіти до пам’ятників та обелісків, могил загиблих воїнів на Військовому кладовищі. 77 років тому територія України була звільнена від нацистської навали. Наші земляки брали активну участь у боях, близько півтори тисячі уродженців Проскурова пішли на фронт та не повернулися до своїх рідних та близьких. Хвилиною мовчання згадали тих, віддав життя у Другій світовій війні.
«Традиційно ми збираємося в такі дати на Військовому кладовищі і згадуємо тих, хто боронив українську землю. Сьогоднішній день нагадує нам про чергове звільнення українських земель. Зараз ми маємо ще одну війну, на сході України, але я вірю, що ми переможемо та повернемо свої території. Історичну пам’ять потрібно зберігати, щоб не допускати нових воєн», - зазначив заступник міського голови Михайло Кривак.
Хмельничани віддали шану батькам і дідам, які ціною неймовірних зусиль в жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали українську землю від загарбників.
Цього дня квіти пам’яті були покладені й до інших меморіальних місць, зокрема, Вічного вогню.