Новини
Відбудеться пряма телефонна лінія та онлайн-прийом громадян з особистих питань
05.10.2021 09:14
У вівторок, 5 жовтня, від 11.00 до 12.00 працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». На звернення хмельничан відповість заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури Василь Пилипович Новачок, який курує питання галузі житлово-комунального господарства (ремонти доріг, житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій тощо).
Телефонні звернення жителів міської територіальної громади прийматимуться за номером: +38 067 358-99-58.
У четвер, 7 жовтня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю заступника міського голови Василя Пилиповича Новачка.