Новини
Бібліотекарі та музиканти приймають вітання з нагоди професійних свят
Сьогодні відзначається Міжнародний день музики, а вчора був Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди в актовій залі управління культури і туризму міської ради зібрали кращих представників цих напрямків діяльності.
Бібліотекарі та музиканти відповідають за духовний та освітній розвиток мешканців громади і в день професійного свята приймали щирі вітання та побажання подальшого зростання. Від імені міського голови Олександра Симчишина присутніх привітав його заступник Михайло Кривак.
«Для мене працівники культури – це люди, які творять прекрасне і діляться цим з усіма. Наша бібліотечна система особлива. Кожен може для себе знайти тут те, що потрібно, і це результат щоденної праці кожного бібліотекаря, адже завдяки вашій роботі читачі відвідують книгозбірні. Це свято не тільки тих, хто працює в бібліотеках, але й тих, хто читає.
В Міжнародний день музики хочу відзначити, що не знаю людей байдужих до музики, але є унікальні люди, які вміють її творити або відтворювати так, що дух перехоплює. Хочу побажати вдячного слухача, який буде обдаровувати вас бурхливим оплесками, адже це надзвичайно важливо для музикантів», - зазначив Михайло Михайлович.
Також з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Міжнародного дня музики Михайло Кривак вручив почесні грамоти, подарунки кращим представникам творчих галузей – артистам Муніципального естрадно-духового оркестру, бібліотекарям, викладачам мистецьких шкіл, учасникам Хмельницького самодільного хору «Намисто».
Окремо відзначили колективи бібліотеки-філії №7 з нагоди 55-річчя від дня створення та колектив бібліотеки-філії №14 з нагоди 45-річчя від початку роботи.