Новини
Хмельницька делегація відвідала Узбекистан
У рамках реалізації Угоди про споріднення між містами Хмельницький та Наманган (Республіка Узбекистан) відбувся робочий візит бізнес-делегації міста Хмельницького в Узбекистан. Очолив делегацію секретар Хмельницької міської ради Віталій Діденко. Делегація, у складі якої були представники бізнесу в галузі легкої промисловості. Хмельничани відвідали міста Ташкент, Самарканд та місто-побратим Наманган.
У ході візиту відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Миколою Дорошенком та представниками посольства, під час якої сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці. Також в Самарканді делегація зустрілася із представниками Торгово-промислової палати щодо налагодження торговельного співробітництва.
Окрім цього, хмельничани мали зустріч з представниками «Узбектекстильекспорт» та ознайомилися із роботою місцевих текстильних підприємств.
У рамках візиту, в Намангані відбулись ділові зустрічі представників делегації з власниками фабрик з виробництва махрових, лляних та шовкових тканин, трикотажних полотен, джинсу й готових виробів з цих тканин. Окрім цього, було здійснено офіційний візит до Хокіміяту Намангану для обговорення подальшої співпраці між порідненими містами.