Новини
Віталій Діденко проведе онлайн-прийом громадян (оновлено)
22.09.2021 16:02
В четвер, 23 вересня, від 10.00 до 11.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю секретаря міської ради Віталія Васильовича Діденка, що курує напрямок роботи з депутатами та старостинськими округами тощо.
Секретар міської ради дасть відповідь на запитання хмельничан, залишені в коментарях за посиланням.
Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишіть свою електронну або фізичну адресу у приватних повідомленнях сторінки Хмельницької міської ради у мережі фейсбук. Відповідь надійде упродовж 30 днів.