Новини
Микола Ваврищук проведе онлайн-прийом громадян
16.06.2021 13:10
В четвер, 17 червня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю заступника міського голови Ваврищука Миколи Васильовича, що курує напрямки архітектури і містобудування, транспорту, екології, земельних ресурсів тощо.
Заступник міського голови дасть відповідь на запитання хмельничан, залишені в коментарях за посиланням.
Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишіть свою електронну або фізичну адресу у приватних повідомленнях сторінки Хмельницької міської ради у мережі фейсбук. Відповідь надійде упродовж 30 днів.