Новини
У Хмельницькому відбувся перший молитовний сніданок до Дня Героїв
Учасники - духовенство міста, влада, представники військових підрозділів, воїни російсько-української війни.
"За свою країну треба не помирати, а жити. Захищати її, розвивати, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Кожен, хто став на захист України - герой. Хтось зробив це свідомо, обравши професію військового, хтось пішов на війну добровольцем, когось призвали. Всі ви різні, але кожен - однаково важливий. Сьогодні молимося разом і за всіх живих, і за пам'ять про полеглих. Але головне - за мир для України після перемоги".
Трепетні історії про силу віри на війні розповіли присутнім капелани. Кажуть, коли їхали на передову, думали, як вчитимуть бійців молитися. А на ділі вони самі, українські воїни, вчили священнослужителів справді щиро вірити у Бога.
Молитовні сніданки у Хмельницькому - традиція не нова. Під час таких зустрічей представники різних сфер діяльності міста мають змогу не лише помолитися разом, але й поспілкуватися, поділитися ідеями і проблемами, намітити шляхи їх вирішення. Цього року разом з Духовною радою вперше провели такий захід до Дня Героїв за участі військових.