Новини
Микола Ваврищук проведе онлайн-прийом громадян
12.05.2021 15:20
В четвер, 13 травня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю заступника міського голови Миколи Васильовича Ваврищука, що курує напрямки архітектури і містобудування, транспорту, екології, земельних ресурсів тощо.
Заступник міського голови дасть відповідь на запитання хмельничан, залишені в коментарях за посиланням.
Увага! Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишіть у приватних повідомленнях сторінки Хмельницької міської ради у мережі фейсбук свою електронну або фізичну адресу. Відповідь надійде упродовж 30 днів.