Новини
Михайло Кривак проведе онлайн-прийом громадян
28.04.2021 15:52
В четвер, 29 квітня, від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-спілкування за участю заступника міського голови Михайла Михайловича Кривака, який курує сфери освіти, соціально захисту, молоді та спорту.
Михайло Кривак дасть відповіді на запитання хмельничан, залишені в коментарях за посиланням.
Увага! Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишіть у приватних повідомленнях сторінки Хмельницької міської ради у мережі фейсбук свою електронну або фізичну адресу. Відповідь надійде упродовж 30 днів.