Новини
Чорнобиль у серці
27.04.2021 10:12
35 років — у пам’яті і серці. У Хмельницькій міській раді відбулася зустріч з ліквідаторами та постраждалими від аварії на ЧАЕС. Чорнобильська трагедія для кожного з цих хмельничан стала подією, яка назавжди змінила їхні життя. Наразі в Хмельницькому проживають більше тисячі постраждалих внаслідок техногенної катастрофи.
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».