Новини

Чергові здобутки хмельницьких спортсменів на всеукраїнському рівні

У Харкові з 18 по 21 квітня пройшлов чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів, юніорів та молоді. Загалом у цих змаганнях взяли участь більше 700 учасників з усієї України.

Хмельницький представляв потужний десант спортсменів, які додали медалей у скарбничку нагород Хмельницької області.

- Матвій Брухнов виборов золоту нагороду у ваговій категорії 45 кг (юніор);

- Дмитро Янків здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 68 кг (юніор).

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Людвіг Пухальський, Тетяна Пухальська, Сергій Назарчук, Сергій Мостіпака, Валерій Михайловський, Сергій Пісоцький.

Вітаємо спортсменів та наставників з чудовими результатами та бажаємо ще більше яскравих перемог у майбутньому!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!