Новини
Сьогодні розпочинається фестиваль моновистав «ВІДЛУННЯ»
23-30 квітня відбудеться міжнародний фестиваль моновистав «ВІДЛУННЯ». Враховуючи карантинні обмеження фестиваль цьогоріч буде проходити в онлайн-форматі. Вистави можна буде побачити на youtube-каналі Монотеатр «Кут-TV». Учасниками фестивалю можуть бути актори різних країн. Однією із головних умов фестивалю є те, що моновистави граються рідною мовою представленої країни.
Розпочнеться фестиваль виставою «Не промовчи Шевченка у собі», яку представить Народний артист України Володимир Смотритель.
Міжнародний фестиваль моновистав «Відлуння» заснований у 1999 році. Організаторами фестивалю є Президент Фестивалю театрознавець, відома театральний критик, драматург Ніна Мазур та директор Фестивалю, директор моно-театру «Кут», народний артист України Володимир Смотритель. Фестиваль проходить щорічно в останній тиждень квітня на базі Хмельницького міського монотеатру «Кут» за підтримки Хмельницької міської ради та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
Головною метою проекту є реалізація культурного потенціалу України на міжнародному рівні. Фестиваль «Відлуння» ставить перед собою завдання ознайомлення широкого глядацького загалу з кращими досягненнями в галузі світового театрального мономистецтва, розвитку цього жанру в Україні й сприяння більш активній інтеграції українського театру в європейський культурний контекст. Цей фестиваль є єдиним від України членом Міжнародного Форуму Монотеатру при МІТ.