Новини
Олександр Симчишин проведе онлайн-прийом громадян
14.04.2021 16:03
В четвер, 15 квітня з 11.00 до 12.00 міський голова Олександр Симчишин проведе онлайн-прийом громадян, який транслюватиметься на сторінці Хмельницької міської ради у мережі фейсбук.
Міський голова дасть відповідь на запитання, залишені в коментарях за посиланням.
Увага! Якщо Ви хочете отримати на своє запитання письмову відповідь, то залишіть у приватних повідомленнях сторінки Хмельницької міської ради у мережі фейсбук свою електронну або фізичну адресу.
Письмова відповідь надійде упродовж 30 днів.