Новини
Відбулась зустріч міського голови з представниками ІТ-спільноти
Під час традиційної "Кави з мером" Олександр Симчишин зустрічався з ІТ-спільнотою міста.
До зустрічі долучилися представники ІТ-кластеру Хмельницького (Devloop, GM Host, Advanced Ukraine, Global Partner Soft, CompLife, Avivi та Stfalcon). Також були присутні керівники інших компаній, які працюють у сфері інформаційних технологій.
«Обговорили можливість залучення ІТ спільноти до впровадження різних напрямків «Розумного міста», проведення просвітницької роботи в навчальних закладах міста, організації комунікації з бізнесом тощо.
Проблеми, здебільшого, такі ж, як і у інших галузях: еміграція фахівців за кордон, підготовка професіоналів, потреба у популяризації на міжнародному рівні.
Напрацювали конкретний маршрут роботи на майбутнє. Будемо допомагати комунікувати і співпрацювати з бізнесом. Наступного тижня запланували робочу зустріч з різними структурами міської ради», - зазначив на власній сторінці у Фейсбук міський голова Олександр Симчишин.