Новини
Олександр Симчишин поспілкувався із представниками бізнесу Хмельницької міської територіальної громади
Міський голова Олександр Симчишин провів неформальну зустріч з представниками бізнесу, які здійснюють діяльність на території населених пунктів, котрі з листопада приєдналися до міської громади.
«Основна мета таких вже традиційних для нас заходів, які ми називаємо «Кава з мером» - знайти шляхи налагодження ефективної співпраці з місцевим бізнесом. Адже завдяки конструктивній роботі з підприємцями, Хмельницький постійно показує високу динаміку зі створення нових робочих місць серед інших міст. А кожне створене нове робоче місце чи виведене з тіні – це захищеність працівника й наповнення міського бюджету. Надалі цей ресурс ми витрачаємо на будівництво нових шкіл, дитячих садочків, спортивних та дитячих майданчиків тощо.
Сьогодні разом з підприємцями тепер вже громади слухали один одного, обмінювалися ідеями, ділилися проблемами і напрацьовували шляхи їх вирішення.
Ми шануємо кожного чесного підприємця, наші успіхи й розвиток залежать один від одного. Лише за минулий рік Хмельницький став найконкурентоспроможнішим містом в Україні серед обласних центрів. Цей рейтинг проводили серйозні міжнародні організації. І це наш спільний успіх. А такі програми, як відшкодування відсотків за кредитними ставками, відшкодування частини або повної участі у виставках місцевих виробників, включно із закордонними заходами, програма популяризації місцевого виробника під назвою «Купуй Хмельницьке» - виводять місто на міжнародний рівень», - розповів Олександр Сергійович.