Новини
Школа неформальної освіти молоді “Я — агент змін!” стартувала у Хмельницькому
Комунальна установа «Молодіжний центр» проводить у приміщенні Хмельницької міської ради школу неформальної освіти для учнівської та студентської молоді. Захід триватиме упродовж двох днів, 24 та 25 лютого. Його учасники мають можливість прослухати виступи спікерів, з числа прогресивних, успішних молодих людей міста Хмельницького, які працюють у різних сферах суспільного життя, таких як освіта, працевлаштування, міське управління, екологія тощо.
Основна мета заходу – демонстрація молоді її власних можливостей для самореалізації в контексті суспільних перетворень, актуалізація власного вкладу та дотичності до процесу соціального змінотворення, а також інкорпорація досвіду активних хмельничан з наданням практичних знань і навичок.
Спікери заходу:
Анастасія Ярова, начальниця відділу позашкільної освіти та виховної роботи, депутатка Хмельницької міської ради;
Владислав Гребенюк, директор КУ "Молодіжний центр", громадський активіст;
Анастасія Козак, голова молодіжної ради Хмельницького, організаторка фестивалю "My fest";
Леся Романюк, координаторка центру професійного та особистісного розвитку, практичний психолог;
Олександр Дарморос, військовий психолог, ветеран АТО/ООС;
Артур Кокаревич, виконавчий директор Хмельницького енергетичного кластеру, громадський активіст.