Новини
Звіт щодо реалізації Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2020-2022 роки у 2020 році (ОНОВЛЕНО)
У місті Хмельницькому четвертий рік поспіль триває реалізація Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2020-2022 роки (далі – Програма), затверджена рішенням Хмельницької міської ради від 26.06.2019 р. №9.
Метою Програми є залучення громадськості до розподілу коштів бюджету міста Хмельницького для забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку міста та поліпшення добробуту його жителів.
Пріоритетними напрямками Програми є реалізація проєктів у сфері житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту та молодіжної політики, культури і туризму.
У рамках Програми жителями міста було подано 67 проєктів.
27 жовтня 2019 року відбулось засідання Комісії з питань Бюджету участі, на якому розглянуто громадські проєкти та висновки управлінь міської ради, відповідальних за виконання проєктів у разі їх реалізації.
Комісією з питань Бюджету участі допущено до голосування 29 проєктів, які відповідали вимогам Програми.
За результатами голосування жителів за проєкти переможцями стало 23 громадських проєкти на суму 2938,8 тис. гривень.
У 2020 році усі проєкти реалізовано. Фактично освоєно 2851,6 тис. гривень.
"Проєкти, якими пишаємося. Я переконаний, що мешканці Хмельницького мають всіма можливими способами долучатися до його змін. У місті четвертий рік поспіль триває реалізація Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі). Приємно, що кожного року росте і кількість, і якість заявок - зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. - За результатами голосування мешканців переможцями у 2020 році стали 23 громадських проєкти на суму 2938,8 тис. гривень. Кожен – по своєму хороший. Але особисто мені найбільше тішать око кілька:- спортивний майданчик із встановленням тренажерів біля СЗОШ №8;- ігрове поле з резинових теракотових плиток біля цієї ж школи;- тренажерне обладнання та облаштовано спортивний майданчик біля НВК 2 (Дубове);- придбано апарат, за допомогою інфрачервоного світла якого лікарі «знаходить» судини у маленьких пацієнтів під час забору крові чи встановлення катетера;- оновлено інтер’єр бібліотеки-філії для дітей №10,. Придбано ноутбуки, комп’ютери, телевізор, кольоровий принтер, ігрову приставку, настільні ігри, книги з доповненою реальністю, бібліотечні меблі тощо;- придбано та встановлено світлове обладнання у міському будинку культури. Забезпечено динамічним сценічним освітленням заходи, що відбуваються у глядацькій залі міського будинку культури;- виготовлено ескіз арт-об’єкта «Щодня Хмельницький», виготовлено та встановлено арт- об’єкт у парку ім. Т. Шевченка. У місті з’явився новий туристичний об’єкт;- виконано роботи з підсвічування історичної будівлі «Народний дім» («Dom Ludowy»). Проведено поточний ремонт фасаду будинку. Придбано світлодіодні прожектори. Виконано монтаж та встановлення системи освітлення;- придбано спортивний інвентар для тренувальної та змагальної бази з регбі, комплекти для занять дитячою легкою атлетикою та проведення дитячих міських змагань;- облаштовано кілька дитячих і тренажерних майданчиків, в тому числі і біля соціального готелю.Ідеї всіх проектів належать нашим мешканцям".