Новини
Графік збору небезпечних відходів у лютому
28.01.2021 09:28
У Хмельницькому курсує екобус, у який жителі міста можуть здати небезпечні відходи. З січня 2021 року небезпечні відходи до екологічного автомобіля можуть здавати також мешканці населених пунктів, що входять до Хмельницької територіальної громади. Шукайте найближчу до вашого будинку зупинку екобусу, приносьте накопичені небезпечні відходи та пам'ятайте - все, що ми збираємо в жодному разі не можна викидати в загальний контейнер!
Нагадаємо, екобус приймає від населення:
- батарейки та акумулятори;
- люмінесцентні лампи;
- термометри та ртутьвмісні матеріали;
- фарби, клеї, розчинники з тарою;
- відпрацьовані фільтри;
- електричне та електронне обладнання;
- миючі засоби, побутову хімію (з тарою);
- медикаменти.