Новини
Міський голова Олександр Симчишин зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом
Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг сьогодні прибув до Хмельницького, щоб обговорити розвиток міста, міжнародне і двостороннє співробітництво у сфері економіки та інвестицій.
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин подякував Послу за допомогу Уряду Швеції в реалізації проєктів офісу «Розумне довкілля».
«Ми маємо місто-партнер у Швеції. Угода про поріднення міста Хмельницького з містом Крамфорс (Швеція) укладена в травні 1997 року. Але, на жаль, наразі вона є формальною, тому ми зацікавлені в пошуку міст, з якими могли би вести живий діалог і обмінюватися досвідом у різних сферах», - зауважив очільник міста.
Тобіас Тиберг наголосив, що Швеції цікаве співробітництво з Хмельницьким і в індустріальних проектах, і в сфері IT. Домовилися, що після завершення пандемії коронавірусу відбудеться обмін бізнес-делегаціями.