Новини
«Книга Добра» для маленьких пацієнтів міської дитячої лікарні
В рамках Різдвяного ярмарку організовано збір книг для формування бібліотеки у Хмельницькій міській дитячій лікарні. Кожен може долучитися та подарувати книги для лікарняної книгозбірні. Ці книги будуть у вільному доступі для маленьких пацієнтів та їх батьків. Створення бібліотеки у міській дитячій лікарні дасть можливість дітям та їх батькам отримувати позитивні емоції під час перебування у медичному закладі.
Обираючи книгу для благодійної акції не забудьте написати слова підтримки та побажання якнайшвидшого одужання.
Книги потрібно приносити до кінотеатру ім. Т.Шевченка та залишати на столі біля ялинки. Просимо також звернути увагу, що для проведення дезінфекції краще приносити книги в твердій палітурці.
Організатори Рідзвяного ярмарку після завершення акції передадуть зібрані книги адміністрації лікарні.