Новини
Хмельницькі спортсмени завоювали п’ять нагород у Львові
13.10.2020 13:23
Днями у Львові відбувся Чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК з кульової стрільби, в якому брали участь спортсмени 1997 р. н. та молодші. Хмельничанам вдалось вибороти 5 медалей. В чемпіонаті брали участь майстри спорту міжнародного класу, серед яких Ігор Кізима та Крістіна Гілевич. Їм яким вдалося здобути по 2 золоті медалі, Маргарита Тарканій виборола одну бронзову нагороду.
Спортсмени вже готуються до Кубку України з олімпійських вправ, які стартують через тиждень.
Вітаємо спортсменів та тренера Петра Бардецького з новими нагородами.