Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійних робіт та промивку мереж
02.10.2020 10:37
Сьогодні ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» працюють над ліквідацією пориву водопроводу по вул. Кам'янецькій, 38 та усуненням пориву в колодязі по вул. Зарічанській, 48.
Виконуються роботи по промивці та чистці каналізаційних мереж по вул. Шевченка, 101, вул. Гастелло, 10/4 та по вул. Маршала Гречка, 1.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.