Новини
Фільм-виставу «Пам'ятники Богдану оживають» продемонстрували на великому екрані
Сьогодні в кінотеатрі ім. Т.Шевченка на великому екрані продемонстрували унікальний фільм-виставу, присвячену видатному гетьману України Богдану-Зиновію Хмельницькому «Пам'ятники Богдану оживають». Прем’єра фільму відбулася вчора на фейсбук-сторінці проєкту «Пам’ятники Богдану оживають» та на LED-екрані біля кінотеатру ім. Т.Шевченка. Сьогодні ж хмельничани мали можливість побачити стрічку на екрані кінотеатру та поспілкуватися із акторами й творцями фільму.
Ключова роль у фільмі-виставі відведена академічному муніципальному камерному хору, який представив новий напрямок у хоровому мистецтві — хоровий театр.
Із появою завершальних титрів на екрані глядачі гучними оплесками подякували усім дотичним до створення унікального мистецького продукту. Слова захоплення адресували як акторам, так і усьому творчому колективу.
Мистецький проєкт «Пам’ятники Богдану оживають» реалізовано за підтримки Українського культурного фонду та сприяння управління культури і туризму Хмельницької міської ради.