Новини
Хмельницький спортивний та пізнавальний!
26.09.2020 18:43
З нагоди відзначення Дня міста сьогодні відбулося чимало спортивних та пізнавальних заходів. Хмельничани змагалися за перемогу в різних видах спорту – боротьба, шахи, футбол, волейбол, риболовля, настільний теніс та інші.
Для маленьких хмельничан фахівці Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання провели перегони на толокарах.
Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради в парку ім І.Франка було організовано декілька цікавих локацій. Так, найменші хмельничани розмальовували еко-торбинки. А для старших та активніших організували цікавий квест «Хмельницький щодня новий», учасники якого, отримавши перелік завдань, могли краще дослідити рідне місто.
Учасники заходів на згадку про участь отримали сувеніри та дипломи.