Новини
Спорт об’єднав батьків і дітей
З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, в суботу, дитячо-юнацька спортивна школа №3 спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради, організували для дітей та дорослих сімейно-спортивний захід «KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2020». Батьки та діти мали чудову можливість випробувати свої сили у трьох видах спорту: теніс, теніс настільний та тхеквондо ВТФ. Змагання були командними, формування команди (дитина + батько/мати). Будь-хто з батьків міг скласти компанію своїй дитині та позмагатись з іншими командами за смачні призи та подарунки.
За словами організаторів, подібні заходи не аби як потрібні: насамперед це чудовий відпочинок з родиною, сам змагальний процес розрахований на силу, витримку, спритність, швидкість та уважність, а після виконання завдань емоції, які вирують на спортивних майданчиках, важко передати словами, їх можна лише відчути.
Захід відбувся на території дитячої-юнацької спортивної школи №3 з дотриманням усіх карантинних обмежень. За перемогу у сімейно-спортивному заході «KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2020» змагалося 56 команд. Всі учасники змагань отримали подарунки, кожна родина була нагороджена призами на згадку. А найспортивніші за результатами отримали цінні призи.
Теніс:
1 місце - Качан Олександр та Євген
2 місце – Дорогий Святослав та Дмитро
3 місце - Гейващук Олексій та Роман
Теніс настільний:
1 місце - Горлевський Сергій та Антон
2 місце – Ярошенко Микола та Катерина
3 місце - Борисюк Ірина та Данило
Тхеквондо ВТФ:
1 місце - Августенюк Віталій та Катерина
2 місце – Заморока Марія та Андрій
3 місце - Шевчук Ілля та Олег
Організатори свята планують проводити захід на постійній основі щорічно до Дня фізичної культури та спорту.