Новини
До Міжнародного дня чистих берегів відбудеться екологічна акція
З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота організовує прибирання узбережжя річок, морів, інших водних об’єктів у рамках Міжнародного дня чистих берегів.
Цьогоріч цей день припадає на 18 вересня. З цієї нагоди працівники управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста, студенти та викладачі Хмельницького Національного університету приберуть берег річки Кудрянка (від вул Кам’янецької до вул. Місячної).
Початок екологічної акції 18 вересня о 12.00. Відбудеться захід із дотриманням карантинних вимог.
Усі небайдужі хмельничани мають можливість долучитися до екологічної акції, а також організувати прибирання на берегах інших водойм. Врятувати річки можуть елементарні речі. Не смітити на березі, прибирати за собою і навчити цього дітей.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 65-65-90.