Новини
Срібло чемпіонату України з пляжного волейболу серед жінок - у хмельничанок
20.08.2020 13:56
Перший тур чемпіонату відбувся у місті Світязь. У змаганнях взяли участь 12 жіночих команд. З 14 по 16 серпня хмельничанки боролись за нагороди. У складі команди виступали 3 спортсменки: Віта Рудик, Зореслава Пивовар та Вікторія Загрубська. Дівчата зіграли 5 турів, у фіналі зустрілись з командою зі Львова. За результатом гри, дівчата вибороли нагороди та стали срібними призерками змагань.
Наступний старт у дівчат відбудеться у Хмельницькому в рамках чемпіонату області з пляжного волейболу 28-30 серпня.