Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про проведення аварійних робіт та промивку мереж
Сьогодні ремонтні бригади МКП «Хмельницькводоканал» працюють над усуненням пориву водопроводу на вул. Північній, 113/1. Водопостачання тимчасово призупинено у житлових будинках на вул. Північній (від ж/б № 113/1 до вул. Кооперативної), житлових будинках №№90 — 124 (парна сторона) і №№91 — 125а (непарна) по вул. Курчатова; житлових будинках по пров. П'яскорського, пров. Городньому, пров. та проїзді Північному, пров. Курчатова, вул. Торф'яній та вул. Кооперативній.
Виконуються роботи по заміні запірної арматури на Львівському шосе, 51/2. Водопостачання тимчасово призупинено у житлових будинках №№47 — 55 по Львівському шосе.
Виконується промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Північній, 113/1, вул. Бандери, 22 та на Старокостянтинівському шосе, 22.
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.