Новини
У Хмельницькому активно ремонтують дороги та прибудинкові території
У різних мікрорайонах міста Хмельницького тривають активні ремонтні роботи. Комунальники ремонтують дороги, прибудинкові території, облаштовують тротуари.
Так, на вулиці Парковій триває капітальний ремонт тротуару, яким будуть щодня користуватись не лише дорослі, а й діти, ідучи до садочка, розташованого на цій вулиці. Протяжність об’єкта ремонту становить 546 м.п., площа покриття – близько 800 кв.м. Це перехідний об’єкт, розрахований на два роки, 2020-2021 роки. На сьогодні підрядники вже поклали більше 100 квадратних метрів тротуарної плитки.
На вулиці 4-ій Новій, що у мікрорайоні Гречани, днями завершили капітальний ремонт спільної прибудинкової території біля чотирьох будинків за номерами: 1, 3, 5, 7. Це двори двоповерхівок, їх не оновлювали понад 50 років. На площі у майже дві тисячі квадратних метрів облаштували проїжджу частину, побудували нову систему водовідведення, відремонтували тротуар, облаштували зелені зони.
Також виконано поточний ремонт з улаштуванням асфальтобетонного покриття асфальтоукладальником на проїжджій частині на перехресті вулиць Заводської та Трудової.
Роботи продовжуються. Комунальники докладають значних зусиль для виконання запланованих ремонтних робіт.