Новини
Спортивно та активно - День здоров’я у Хмельницькому
Вже стало гарною традицією щороку проводити День здоров’я в місті Хмельницькому. Мета - організація дозвілля, активного відпочинку працівників департаментів, управлінь та відділів міської ради, підприємств та установ міської комунальної власності, а також популяризація здорового способу життя.
Цього року в зв’язку з карантинними обмеженнями змагання відбувались без загального відкриття заходу та на різних локаціях.
Під час заходу змагання відбувались з таких видів спорту: міні-футбол, настільний теніс, шахи, дартс, кульова стрільба, волейбол та картинг.
За результатами змагань переможцями та призерами стали:
Міні-футбол:
І місце - Департамент освіти та науки ХМР;
ІІ місце - МКП «Хмельницькводоканал»;
ІІІ місце - МКП «Електротранс»,
Настільний теніс:
Жінки:
І місце - Бевза Ірина, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;
ІІ місце - Філіпішина Віра, Центр охорони здоров'я ХМР;
ІІ місце - Губай Світлана, Департамент освіти та науки ХМР.
Чоловіки:
І місце - Марчук Володимир, Центр охорони здоров'я ХМР;
ІІ місце - Гриндій Віктор, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;
ІІІ місце - Дмитрів Дмитро, управління капітального будівництва ХМР.
Кульова стрільба:
Жінки:
І місце - Романюк Оксана МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;
ІІ місце - Шевчук Анна, управління правового забезпечення та представництва ХМР;
ІІІ місце - Олійник Марина, управління культури і туризму ХМР.
Чоловіки:
І місце Гребенюк Владислав, комунальна установа «Молодіжний центр»;
ІІ місце Процун Олександр, комунальна установа «Молодіжний центр»;
ІІІ місце Лисенко Володимир, МКП «Муніципальна дружина».
Шахи:
Жінки:
І місце – Ткачук Олена, комунальна установа «Агенція розвитку міста»;
ІІ місце – Берегова Надія управління культури і туризму ХМР;
ІІІ місце – Білоус Емілія, МКП по утриманню нежитлових приміщень.
Чоловіки:
І місце – Іванов Володимир, управління охорони здоров'я ХМР;
ІІ місце – Педосюк Сергій, МКП «Муніципальна дружина»;
ІІІ місце – Романов Іван, управління культури і туризму ХМР.
Волейбол:
І місце –Хмельницька ДЮСШ №1;
ІІ місце – управління охорони здоров'я ХМР;
ІІІ місце - Департамент освіти та науки ХМР.
Дартс:
І місце - Будай Марія, комунальна установа «Молодіжний центр»;
ІІ місце - Кадуцька Ольга, МКА « Віола»;
ІІІ місце - Банделюк Тетяна, МКП «Південно-Західні тепломережі».
Чоловіки:
І місце - Банделюк Руслан, МКП «Південно-Західні тепломережі»;
ІІ місце - Прокопов Сергій, МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;
ІІІ місце - Мельничук Ігор, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю ХМР.
Картинг:
Жінки:
І місце – Рибак Наталія, управління культури і туризму ХМР;
ІІ місце – Михальська Алла, управління праці та соціального захисту населення ХМР;
ІІ місце – Починок Ірина, МКП «Південно-Західні тепломережі».
Чоловіки:
І місце – Мороз Руслан МКП «Південно-західні тепломережі»;
ІІ місце – Ткачук Микола, МКП «Муніципальна дружина»;
ІІІ місце – Дроздов Юрій КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг.