Новини
Соціально-відповідальний бізнес завжди викликає повагу
18.06.2020 16:43
Сьогодні ТОВ "Волочиськ-Агро" передало Хмельницькому перинатальному центру сучасний апарат штучної вентиляції легень.
"Такий апарат за останні кілька років благодійники дарують нам вперше. В місті вже є 41 апарат швл, ще 10 ми вже купили з міського бюджету і розділимо між закладами, тому разом із подарованим маємо вже 52 пристрої. На щастя, навіть в умовах пандемії Covid-19 наявних у нас апаратів повністю вистачає, їх не використовують масово. Але тут, в перинатальному центрі, апарати швл застосовують для породіль і вагітних жінок, а це не менш важливо", - зазначив міський голова Олександр Симчишин.