Новини
На засіданні виконавчого комітету проаналізували результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 2019 рік
Члени виконавчого комітету в розширеному засіданні, яке проходило під головуванням міського голови Олександра Симчишина, розглянули питання про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького. Участь у розгляді планового питання взяли депутати міської ради, начальники управлінь та завідувачі відділів, керівники комунальних підприємств.
Доповідач – завідувач відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста Едвард Тришневський за результатами балансових комісій, на яких були розглянуті матеріали контрольних перевірок, детально проаналізував результати фінансово-господарської діяльності усіх комунальних підприємств за 2019 рік.
Одними з кращих, які найбільш ефективно спрацювали минулого року, визнали КП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Спецкомунтранс», СКЦ «Плоскирів», КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 2, КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» № 1, МКП «Ринок ”Ранковий”» та Міське комунальне аварійно-технічне підприємство.
Підсумовуючи засідання, міський голова Олександр Симчишин акцентував увагу керівників комунальних підприємств міста на подальшому виконанні фінансових показників і цілей, які були поставлені перед ними в цьому році, та Програми підвищення ефективності роботи та стратегічного розвитку комунальних підприємств м. Хмельницького на 2020-2022 роки, а також висловив зауваження і пропозиції щодо активізації роботи підприємств, в яких виявлені недоліки в роботі.