Новини
Відбувся міський турнір з пляжного волейболу пам’яті Сергія Стріхара
10.06.2020 15:43
Після довготривалої перерви, у зв’язку з карантинними обмеженнями, з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог відбулися перші спортивні змагання.
Цими вихідними у Молодіжному парку відбувся міський турнір з пляжного волейболу пам’яті Сергія Стріхара. У змаганнях взяли участь 12 команд, по 2 чоловіка у кожній. Змагання видалися захопливими та цікавими. У напруженій боротьбі перемогу здобули Олег Плотницький та Роман Середа (команда ДЮСШ №1). Срібна нагорода дісталась Юрію Рутковському та Артуру Гандзію (команда «ССО»), а бронзова – Денису Гурину та Андрію Яцкову (команда «Малібу»).