Новини
До уваги представників мікро, малого та середнього бізнесу міста Хмельницького!
08.05.2020 14:54
Спеціалісти АТ «Завод «ТЕМП» розробили та виготовили дезінфікуючий бар'єр, який дає можливість проводити зовнішню дезінфекцію при проходженні через рамку пристрою шляхом потрапляння на людину і одяг у вигляді дрібнодисперсного розпилення (туману).
Використовувати пристрій доцільно в рамках заходів, що проводяться для зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19.
Спроектувати та виготовити бар’єр можливо залежно від індивідуальних розмірів і потреб замовника.
Детальна інформація щодо технічних параметрів та вартості такого захисного бар’єру доступна за тел.: 0673816252 або електронною поштою: [email protected], [email protected]
За інформацією
управління економіки Хмельницької міської ради