Новини
УВАГА! 29 квітня скликається позачергова сорок перша сесія міської ради
28.04.2020 16:02
Відповідно до розпорядження Хмельницького міського голови Олександра Симчишина скликається позачергова сорок перша сесія міської ради 29 квітня 2020 року о 10 годині в залі засідань міської ради.
Депутатам буде запропоновано розглянути питання «Про затвердження Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Хмельницького на 2020 рік», «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2020 рік», щодо регулювання земельних відносин, інші питання.
В зв’язку з карантином обмежено доступ громадян в приміщення міської ради. Просимо слідкувати за перебігом сесії онлайн.