Новини
Завітайте на Великодній ярмарок-2020 у форматі онлайн!
Як правило, Хмельницька міська рада починає готуватись до масштабних міських заходів задовго до їх проведення: аналізує досвід попередніх, враховує побажання та пропозиції містян, робить багато колективних «мозкових штурмів», щоб в результаті хмельничани могли отримати задоволення від подій, які відбуваються в місті.
Великодній ярмарок мав тривати протягом місяця, починаючи з 10 квітня. Ми прагнули зробити для вас цікаві локації, фотозони та атракції. Місцеві виробники смаколиків та сувенірної продукції працювали над ідеями святкового облаштування своїх яток. А скільки надзвичайних майстеркласів чекали на вас на Великодньому ярмарку! Але карантинні обмеження внесли свої корективи. Що ж, нам це не завадило і ми почали працювати над новою версією ярмарку онлайн!
Протягом місяця, від 10 квітня до 10 травня, усі підписники сторінки Великодній ярмарок у мережі Фейсбук та Інстаграм зможуть дізнатись все про учасників ярмарку, відвідати їх онлайн магазини, отримати доступ до майстеркласів, концертів, виставок та долучитись до благодійності.
Ми знайомимо вас з хмельницькими виробниками – учасниками віртуального Великоднього ярмарку, для яких зараз ваша підтримка надзвичайно важлива. Хмельницька міська рада запровадила програму #КупуйХмельницьке, щоб обираючи на полицях магазинів товари, ви свідомо зупиняли свій вибір на місцевих виробниках.