Новини
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про призупинення водопостачання 2 квітня
02.04.2020 10:11
Станом на 10:00 ремонтні бригади МКП "Хмельницькводоканал" працюють над усуненням пориву водопроводу на перехресті вул. Кам'янецької - вул. Прибузької.
З 10:00 до 16:00 год буде призупинено водопостачання житлових будинків по вул. Кам'янецькій (від вул. Староміської до р. Південний Буг), вул. Бандери (від р. Південний Буг до вул. Зарічанській), житлових будинків №№ 18-52/1 по вул. Зарічанській, вул. Нижній Береговій, вул. Літній, вул. Липневій, пров. Першотравневому, вул. Перемоги.
Також проводяться аварійно-відновлювальні роботи на водопроводі по вул. Зарічанській, 34/1.