Новини
У Хмельницькому складено перший адміністративний протокол за недотримання правил карантину
30.03.2020 15:46
Працівники поліції склали протокол за недотримання правил карантину на 24-річного хмельничанина. Чоловік кілька днів тому повернувся з Чехії і під час перетину кордону підписав угоду про самоізоляцію. Але, попри підписаний документ, грубо порушував правила карантину та постійно конфліктував із сусідами, які закликали хлопця сидіти вдома. Правоохоронці склали на порушника адміністративний протокол, який передбачає накладення штрафу в розмірі від 17000 до 34000 гривень.
Вкотре закликаємо усіх хмельничан, особливо тих, котрі повернулись з-за кордону, відповідально поставитись до дотримання правил карантину та не наражати на небезпеку себе й оточуючих.