Проекти рішень виконавчого комітету
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання дозволу комунальному підприємству «Південно –Західні тепломережі» на укладення договору фінансового лізингу для придбання котельних установок
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання дозволу комунальному підприємству «Південно -Західні тепломережі» на укладення договору фінансового лізингу для придбання котельних установок
Розглянувши клопотання комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фінансовий лізинг», Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради наступні пропозиції:
1.1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» (код ЄДРПОУ 36123019) на укладання договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання котельних установок на загальну суму 3 809 999,33 грн. (три мільйони вісімсот дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 33 коп.) з Державним публічним акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» на таких умовах: загальна сума фінансування - 3 809 999,33 грн. (три мільйони вісімсот дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 33 коп.) з яких: сума попереднього лізингового платежу в частині відшкодування її вартості (15%) – 433 289,55 грн. (чотириста тридцять три тисячі двісті вісімдесят дев`ять гривень 55 коп.); сума відшкодування вартості техніки 2 455 307,45 грн. (два мільйони чотириста п`ятдесят п`ять тисяч триста сім гривень 45 коп.); комісія за організацію лізингової операції в розмірі 7% від вартості предмету лізингу – 202 201,80 грн. (двісті дві тисячі двісті одна гривня 80 коп.); комісія за супроводження договору в розмірі 19% річних від невідшкодованої попереднім лізинговим платежем та черговими платежами вартості предмета лізингу –719 200,53 грн. (сімсот дев`ятнадцять тисяч двісті гривень 53 коп.); строк лізингу 36 місяців; страхування – згідно з тарифами страхової компанії.
1.2. Надати дозвіл директору комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» Возборському Павлу Васильовичу на підписання договору фінансового лізингу і договору страхування майна та всіх необхідних документів для оформлення цих договорів.
1.3. З метою забезпечення виконання зобов’язань комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» надати заступнику міського голови Нестеруку А. М. повноваження на підписання від Хмельницької міської ради договору поруки та необхідних документів для оформлення цього договору.
1.4. Комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі»:
1.4.1. Дозволити здійснювати витрати, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням котельних установок згідно з діючою системою ремонту.
1.4.2. Після закінчення лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на котельні установки за територіальною громадою міста в особі комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.
Міський голова О. Симчишин